Blog

Banka entegrasyonu ile ilgili size yardımcı olacağını düşündüğümüz yazılar

Albaraka Türk Katılım Bankası Entegrasyonu

"Albaraka Türk Katılım Bankası banka entegrasyonu ile hesap hareketlerinizi güvenli ve kolay bir şekilde okuyun, kendi uygulamalarınıza aktarın."

Albaraka Türk Katılım Bankası hesap hareketleri entegrasyonu için müşterilerine servis sunmaktadır. Banksocket bu servise olan bağlantınızı diğer bankaların entegrasyonu ile ortak ve standart bir servis ile geliştiricilere sunmaktadır. Bu sayede kurulum, entegrasyon ve güncelleme sorunları en aza inmektedir. 

Albaraka Türk Katılım Bankası hesabınızı Banksocket hesabınıza bağlamak için aşağıdaki adımları izlemelisiniz.

Banksocket Hesabınıza Giriş Yapın
Banksocket hesabınıza oturum açmak için tıklayınız, eğer bir hesabınız yok ise oluşturmak için tıklayınız.


1. Adım: Yeni Hesap Ekleyin
Banka hesapları sayfasına girin ve sağ üst köşedeki Hesap Ekle butonuna basınız. Karşınıza gelen ekranda Albaraka Türk Katılım Bankası logosuna tıklayınız


2. Adım: Yetki Belgesini İndirin

Banksocket servislerinden Albaraka Türk Katılım Bankası hareketlerinize erişmeniz için sonraki ekrandaki yetki belgesini indirin, doldurduktan sonra şubenize teslim ediniz. 3. Adım:  Bağlantı Bilgilerini Giriniz

Evrak tesliminden sonra bankanızın bağlantı bilgilerinizi göndermesi 1 ila 7 gün arasında sürebilmektedir. Bilgileriniz geldikten sonraki sonraki ekrandaki bağlantı bilgilerini giriniz. Sonrasında Bağlan butonuna basınız. Banksocket verilen bilgiler ile ilk bağlantıyı deneyecek, eğer başarılı olursa Albaraka Türk Katılım Bankası bağlantınız hazır hale gelecektir. 


Hemen Üye Ol